Apie Mus


    Esame kvalifikuoti veterinarijos gydytojai ir gyvūnų mylėtojai, tad džiaugiamės galėdami suteikti geriausią priežiūrą visiems savo keturkojams pacientams. Stengiamės sukurti saugią ir jaukią aplinką, kad kiekvienas čia atvykęs jaustųsi kuo geriau. Mums svarbu suteikti Jums paprastą, suprantamą, bet išsamią informaciją sveikatos priežiūros klausimais. Mes žiūrime į Jūsų augintinio priežiūrą ir gerovę taip, lyg jie būtų mūsų pačių.

    „Dr. Markizas“ veterinarijos klinikoje dirba atsidavusių gyvūnų mylėtojų komanda, kuri padės kiekviename žingsnyje ir suteiks reikiamus atsakymus bei geriausius sprendimus pagal Jūsų augintinio individualius poreikius.

    Mūsų klinika vadovaujasi griežta akreditavimo programa, sukurta siekiant užtikrinti, kad Jūs ir Jūsų augintinis visada gausite aukščiausio lygio priežiūrą ir platų, kokybišką gyvūnų sveikatos priežiūros paslaugų spektrą. Naudojant naujausią diagnostinę įrangą „Dr. Markizas“ veterinarijos klinikos gydytojai yra pasirengę laiku nustatyti tikslią diagnozę bei aiškiai informuoti apie gydymo galimybes.

     Be išsamios klinikinės Jūsų augintinio apžiūros, mes taip pat domimės gyvūno elgsena, mityba, medicinine istorija bei aplinka, kurioje augintinis gyvena. Žinome, kad visi augintiniai yra unikalūs, todėl jų sveikatos priežiūra turėtų tai atspindėti.Vizitui būtina išankstinė registracija

Susisiekite